Vážení a milí návštěvníci webových stránek www.myokarditida.cz,

jmenuji se Jan Habásko a jsem zakladatelem a správcem tohoto webového průvodce. Jsem studentem 1. Lékařské fakulty UK a absolventem Gymnázia Jana Nerudy a sám jsem myokarditidou onemocněl. Stránky jsou určeny pacientům s diagnostikovanou myokarditidou a jejich rodinám a blízkým a nově i odborníkům, kterým byla na těchto stránkách vyčleněna oddělená část. Pro pacienty i odborníky jsou tyto stránky určeny jako zdroj základních informací o myokarditidě a zánětlivé kardiomyopatii. Pacientská verze stránek může zároveň odborníkům sloužit jako prostředek usnadňující komunikaci s pacientem a šetřící jejich čas.

Do projektu se zapojilo množství odborníků z různých pracovišť a rozličných specializací a i dalších lidí, bez kterých by tento projekt nemohl vzniknout. Jejich seznam najdete níže.

Více

 

Přístupem na stránky www.myokarditida.cz souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, stránky prosím opusťte. Vyhrazuji si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiním vše potřebné pro to, abych Vás o této změně informoval. Přesto je vhodné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním www.myokarditida.cz s nimi souhlasíte:

Více